Dáša Halotová: Karmický kód duše a poslání v životě

19. 2. 2016 19:30 - 21:30

Kategorie


Srdečně vás zveme na přednášku, která se uskuteční dne 19.2.2016  od 19:30 hodin.

Karmický kód duše a poslání v životě

Dozvíte se, jak vypočítat pomocí numerologických principů karmický kód duše, jaké je vaše poslání v životě a jakou vztahovou přitažlivost má vaše duše vůči ostatním…

Numerologie

Z karmických kódů, které vycházejí z data našeho narození, můžeme zjistit smysl a cíl současného vtělení a hlavně náš životní úkol. Na jeho základě tedy poznáme, jakou cestou je dobré se v tomto životě vydat, co máme na své životní cestě splnit a také jaké uplatnění si máme vybrat, aby se nám podařilo naplnit naši nynější inkarnaci. Dále se dozvíme věk naší duchovní zralosti, prostřednictvím jakého paprsku nám jde pomoc a která čakra nás ovlivňuje.

Také je možné určit oblasti, ve kterých jsme již jako lidé získali zkušenosti v minulých životech a tím pádem bychom je měli mít zvládnuté.

A ještě navíc se můžeme dozvědět ze vztahových egregorů, jaký stupeň přitažlivosti máme mezi sebou konkrétně jako duše, s jakým člověkem z našeho okolí sdílíme společnou karmu a co je potřeba si spolu prožít.

 

O lektorce

Dagmar HalotováDáša Halotová

Zkušená numeroložka z Ostravy. Více o ní se dozvíte na jejím webu numerologie-hadanka.cz.

Dáša vám může vytvořit numerologický rozbor, ať už osobní, partnerský, firemní a také rozbor karmického kódu duše.

Co s sebou?

Jen chuť přijít a něco se dozvědět.

Vstupné

200 Kč na místě

170 Kč při rezervaci a platbě předem. Chcete-li získat zvýhodněné vstupné, zaregistrujte se formulářem níže. Na e-mail Vám obratem přijdou pokyny k platbě, místo máte rezervované po připsání částky na účet.

Místo konání

Dům Fantazie Praha-Barrandov, Filmařská 336/3, Praha

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *