Renata Jana Truhlářová

Jsem znamením BERAN. Stavím na tom, co jsem zažila, co jsem se naučila, nastudovala, v čem jsem se poučila. Jsou to velmi zajímavé věci a tak je předávám dál. Slovem, sdílením, cvičením, prociťováním a taky vizualizací. Moje poznatky jsou z celého světa, protože čím více úhlů pohledu, tím větší je pochopení i osobní rozvoj. Vyberte si, co Vám pomáhá a co s Vámi dobře ladí.

Moje „trumfová karta“ je vsazena na VÍRU V CESTU, kterou nazývám „OM–LAZENÍ v KVANTOVÉM POLI“.

foto RENATA
Proč a co je třeba omladit? Program vlastního ZDRAVÍ…a UVĚDOMOVÁNÍ SI. Jak nastartovat přírodní proces ozdravení těla, duše, mysli? Vyladíme se, nastolíme v těle HARMONII. Energie k nám plynule proudí, prochází námi, my se  obohacujeme, vlastně se pak radujeme, prožíváme takový trvalý pocit spokojenosti nebo radosti, štěstí. Dál žijeme ten svůj život, přichází různorodé životní události, které nás možná i vyhodí z rovnováhy…a tak hledáme cesty, jak ŽÍT ŽIVOT V PROUDU.

Proč se nám to děje? Lze s tím vůbec něco dělat? Zajisté, že ANO!  A cesty jsou to dnes velice účinné. Jen se člověk musí zajímat, informovat, třeba i zamyslet. Dál jít a používat nabyté zkušenosti, cvičení, trénovat svoji nejúžasnější schopnost jako je INTUICE A VIZUALIZACE. Všechno se vyvíjí, my jsme TVŮRCI NAŠEHO NOVÉHO KRÁSNÉHO ŽIVOTA.

Pracuji se skvělou technikou – METODA V KVANTOVÉM POLI. Čekají na Vás večerní kurzy, besedy, přednášky a semináře… Pojďme si udělat život lepším, vím, že to jde.

Web: kvantovepole.cz