Záměr Domu Fantazie Barrandov

Každý den aspoň jedna zajímavá akce

Chtěli bychom zde mít každý den nějakou akci, večer i přes den. Chtěli bychom, aby to bylo stále otevřené místo setkávání podobně zaměřených lidí – něco jako non stop vesmírný klub.

Aby zde mohl kdykoliv kdokoliv přespat (i s dětmi), půjčit si ručník, vyprat si prádlo, najíst se, napít. Kde budeme moci pořádat super akce, různě zaměřené, každý den jinou – např. tančení, meditace, semináře o posvátné geometrii, channelingy, filmový klub, hudební párty a koncerty, divadla, výstavy, ale bude možnost i zapojit se do radostného tvoření na velké zahradě, atd. atd. V suterénu bude něco jako kavárna/čajovna/hospoda/restaurace, v přízemí je veliká místnost s pódiem na setkávání, v 1. patře a podkroví 4 obytné místnosti a 2 koupelny.

Chtěli bychom, aby zde byl opravdový domov pro všechny příchozí. Náš domov to bude, my tam budeme bydlet. Chcete, aby Dům Fantazie byl i váš domov?

5 komentářů

  1. Michal

    Taky bych ze sousedů tohoto typu neměl zrovna radost, ale myslím, že bude stačit trocha trpělivosti 😉 většina lidí to má v hlavě v pořádku a ti, jejichž ochota a schopnost platit za kvantové bláboly a další iracionality ten „úžasný projekt“ težko uživí 😉
    i když zase pacient Dušek má trvale vyprodáno, takže tápajících důvěřivců je možná víc, než si myslíme

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

*